2018 m. balandžio 26 d., ketvirtadienis

Gamta mus išgelbėsMus. Na tokius jau ne visai sapiens nuo margo gyvenimo įvairių atsitikimų.
Mes šiaip drąsūs šeimoje beveik visi. Karlita kartais bijo dulkių siurblio, mažė su BM tai jau nieko. Anądien apšaukė tris morozus dideliame BMW kieme su numeriu trys siemiorkės. Bet būna taip: ateina ji tyliai, šnibžda nuo durų, sustingusi ir lyg nežinotų ką daryti. Man iškart baisu. Nes retenybė toks tylumas ir šnabždumas. Gal vėl vargšę škodą sudaužė?
 Kojos dalis prie piniginės džinsų kišenėje net apšalo.
-         Ateik pažiūrėti kas TEN.
Eidamas pagriebiau pagalį, gal užmušti ką reikės. TEN lindo iš daigintuvės augaliukai. Negražiais iškarpytais lapeliais. Jaučiau momento svarbą. Tyla buvo lyg Cezario legionuose prieš Rubikono upelį. Bet ką man pasakyti? Gražūs jie ar negražūs? Negi vėl tą patį nuobodų nu?
-         Čia ne salotos? – nedrąsiai paklausė mano internetinė daržininkė.
-         Nu, salotų įvairių būna.
-         Tavęs klausti apie salotas... - numojo į mane ranka ir nuėjo pergyventi viena lyg namie nebūtų vyro...
Salotų lapais vietoj dešros ir sūrio buvau kankinamas praeitą sodo sezoną, tai kažkaip ir neįsižeidžiau. Nejautėme švelnumo vieni kitiems. Aš - salotoms, patikslinu.
Dar porą savaičių stėbėjo internetinė daržininkė augalus. Augalai vystėsi, bet gražumu nespindėjo. Tie patys kreivi karpyti nesalotiniai lapai.
Bet viena dieną į mūsų namus atėjo šventė. BM įsiveržė lyg uraganas į Karibus:
-         Ne salotos ten! Ridikėliai!
Rado užkritusius sėklų pakelius. Salotos tai net nepasėtos buvo, o ridikėlių sėklų pakelis tuščias. Taigi – ridikėliai pasėti.
Abu maloniai gėrėjomės smagiai vešinčiais ridikėliais. Saikingai iš savęs pasijuokėme. Aliexpress mėlynų braškių sėklas praeitais metai kai daiginom, tai elementarus vienas kiškio kopūstas išaugo.

Tobulėjame vienok.

Komentarų nėra: