Atsiliepimai apie šį blogą

***
Pupulistas

E-laikraščio bajorams redaktorius
F.Urvinis

***
Vieni rašo daugiau, kiti mažiau, bet net iš kelių pastraipų talentą gali pastebėti. Nes jis iš esmės yra pirmiausia tame, kaip žmogus mato, o tik paskui jau tame, kaip žmogus užrašo tai, ką mato.

http://troyyestroy.blogspot.com/
Tie mikromemuarų gabaliukai, kur prasideda kaip nors panašiai į „o kartą...“ yra tikrai neprastos kokybės. Ir humoro jausmas ten irgi gyvena. Kas nedažna. Todėl vertintina.

"Verslo klasės" redaktorius A.Katkevičius

***
Šiaip jau būtų galima nekreipti dėmesio į tokio pobūdžio trolių mumių pabumbėjimus, nes Lietuvoje niekada netrūko amžinai viskuo nepatenkintų ir neįvertintų poetų, mokslininkų ar menininkų, kuriems atrodo, kad visi turėtų pulti jiems po kojomis vien jau todėl, kad jie pajudina pirštą, liežuvį ar užpakalį.
Jie kenčia, tačiau kentėti nenori, jiems visada visur vaidenasi sąmokslo teorijos, viskas, išskyrus juos pačius, jiems atrodo nupirkta (jie mielai parsiduotų ir patys, tačiau neturi ko pasiūlyti), gėrio grožio ir vertės etalonas jiems – visada jie patys.
Vertinti ir grožėtis jie linkę tik pačiais savimi, įdomiausios jiems jų pačių pseudointelektualios diskusijos, o pats didžiausias šaunumo įrodymas - dergimas ant tų, kurie yra kitokie – suprask, ne tokie geri ir išskirtiniai kaip jie.
***
Mielas Gyvenimo stebėtojau, jei būtum vyras, susitikęs už tokias rašliavas duočiau į snukį...Bet kadangi toks nesi ir triznioji anonimiškai, negaliu to padaryti...Ir kaip tokius kaip tu Lietuvos žemelė nešioja... Visą tautos genofondą gadina. Dėl to paskui ir atsitinka taip, kaip atsitiko 40-aisiais...

BNS direktorius A.Račas

***
Šis Troy slapyvardžiu pasirašančio vyro blogas yra gana smagus literatūrinis žaidimas, po kurio plona skraiste slypi autoironiškas požiūris į gintarinį aplytos tėvynės lašą, nerandantį savo vietos globaliame pasaulyje. Per aštuonis vertinamus įrašus tikėjausi platesnio idėjų rinkinio, todėl vertinimo kreivės linko žemyn, tačiau širdy išliko suvidurkintas šiltas jausmas.
***
Būtų neetiška, jei antrąjį Ukbaro tekstų autoriaus blogą (vienas iš aštuonių kurio įrašų – apie Blogratį) įvertinčiau pernelyg teigiamai... Sudėtingrašys? Daugiavariantiškumas? Filologas?
Kaip bebūtų, tačiau nusimesdamas fikcijos šydą autorius kartu praranda ir dalį išraiškos bei įžvalgos. Įdomu, tačiau prėska.

Raimundas Zabarauskas, rašytojas


Rašyti komentarą