2012 m. sausio 5 d., ketvirtadienis

Iš emigrantų laifo: greitas feisbukasKai kurie fabrikai Anglijoje, kur vyrauja lenkai ir lietuviai, yra beveik vien moteriški. Tai sukelia šiokią tokią seksualinę įtampą. Moterims, o ne vyrams. Yra tiesa dar babajų. Bet lietuvė kuri susideda su babajais tampa babajiene, tai yra visiškai iškrenta iš lietuviškojo pagarbos ir bendravimo rato.

Štai vieno jauno emigranto vargai. Vyras jis gražus moterims, akys didelės lyg visą laiką įsimylėjusio, tai visos ir kimba kap ešeriukai ant jo tyrų akių. Viena jau buvo užėmusi pagrindinę vietą ir net persikrausčiusi į savo nuosavo vyro(taip ji galvojo) namą. Deja lietuvaičių moterų gausa besisukaliojanti aplink labai tempė jos nervų sistemą ir vieną naktį kai eilinė anksčiau pašalinta konkurentė paskambinusi jos nuosavam vyrui(taip ji galvojo) vėl neleido pamiegoti – pratrūko. Išdaužė indus, išėjo į pabą ir prisigėrė. Kai vėl grįžo pas parazitą padaužyti indų ir ypač kompiuterio kur feisbukas su visomis jo mergomis(bet kad laisviau būtų nusirengė), nuosavybės savininkas sumaištavo ir išsikvietė policiją. Doras imigrantas gali ir policiją išsikviesti. Policijai nežinau ar labai patiko ar labai nepatiko girta geros figūros lietuvė. Anglių apskritai gražių nėra, gal nebent Londone turtingesniuose namuose. Bet išvežė į kitą miesto galą be pinigų ir paleido kaip rado. Su pėdkelnėmis ir tik plonais marškinėliais. Matyt ir jiems atsibodo tos besiaiškinančios santykius lietuvės.Kol audringoji moteris parkulniavo vėsią vėlyvą rudenišką anglišką naktį per visą miestą beveik nuoga aprimo. Deja, buvo jau vėlu. Dorasis lietuvis išbraukė ją iš savo feisbuko ir jau bent keturios naujos draugės jo feisbuke atsirado. O ir senos draugės sekė dorojo emigranto feisbuką... Viena sena draugė jau buvo atėjusi paguosti.

Moralas trumpas. Vyrus reikia mylėti, godoti ir jokiu būdu nemušti. Tą prižiūri net ir demokratiškosios Anglijos policija. Nebūtų policija nervingosios moters išvežusi į kitą miesto galą, gal vyras ir nespėtų feisbuke pasiguosti.

Rašyti komentarą