2015 m. gegužės 29 d., penktadienis

Karlita ir fanera


Šunį tebeturime. Bet štai kokios bėdos prasidėjo su Karlita: myžčioja namie, koridoriuje.
Balkanų Moteris  liepė galvoti. Ta prasme aš daugmaž visada galvoju, bet ji liepė galvoti ne apie tapimą kultūros reiškiniu, o ką nors naudinga parketui, nes dalis parketo jau pūtėsi nuo drėgmės pertekliaus.
Na mano giminė yra praktiška. Kai kurie pusbroliai net auksarankiai. Štai viena pusbrolis pasistatė namą, įsirengė, padėjo tėvui įsirengti namą. Tada jam pasidarė neramu. Vaikščiojo vaikščiojo apie sutvarkytą namą ir sugalvojo. Nusipirko gretimą sklypą ir ten statys namą.
-         O ką veikti? – paaiškino man, - negi akcijas pirkti ar pinigus banke laikyti? Neaiškūs tie reikalai man. Namas kažkaip aiškiau, ramiau. Gal išnuomuosiu.
Tad ir aš paskatintas įkvepiančių giminės pavyzdžių nutariau galvoti  praktiškai. Iš motinos garažo atsitempiau didelį faneros lakštą. Iš praktiško pusbrolio gavau kažkokios sveikatos įstaigos  iškabą, kuri jau nuimta nuo ten, kur kabojo. Aš apsimečiau, kad nesuprantu ką reiškia  iškabos raidės IGONINĖ. Be to pusbrolis dar supjaustė tą iškabą į  raides I, GON ir INĖ. Ir nesuprasi kas ten buvo....
Taigi namie suskaidžiau ilgą lenktą koridorių tomis plokštumomis  ir atribojau plotą, kur Karlita  myžčiojo, aukštais trumpakojei kalytei lapais.
Karlita susikaupusi  stebėjo mano meistrystes ir vakar išliko visą dieną susikaupusi ir sausa. Mes jau beveik džiūgavome. Ypač didžiavosi BM - ir mano vyras gali...
Šią naktį Karlita buvo užblokuota faneros lakštu  virtuvėje. Na mano galva tai geriausia  vieta visame  bute, ten šaldytuvas, maistas, kavos aparatas ir net televizorius. Aš per vakarą su malonumu ten užeinu penkis kartus mažiausiai.
Tačiau vidurnaktį pasigirdo lojimas, faneros virtimas, bruzdesys ir keiksmai. Karlita ir ten pridirbo, tada išsiveržė  nuo nešvaros per tą fanerą, ją su didžiuliu triukšmu nugriovė ir visa tai pamatė  BM
Iš ryto BM viską persakė man. Dabar ir aš susinervinęs.


Rašyti komentarą