2015 m. spalio 22 d., ketvirtadienis

Šeši šaukšteliai


BM buvo kelis kartus Anglijoje. Angliškai geriau nepramoko, bet atsivežė didelį stiprų ekologinį jausmą su savimi iš britų salų. Mes nuo tada namie visi kaip vienas rūšiuojame visas šiukšles. Na bent jau tol, kol kai kas mato.
Popierius ten, plastmasė šen, stiklas trečiaip, kavos tirščiai  antraip. Virtuvė maža, o dar ten įgrūsti keli skirtingi kibirai.Vasarą dar papildomai smirda kaupiamomis maisto atliekomis, kuriomis maitiname sode Kalifornijos raudonuosius sliekus. Jei visi susirenkame į virtuvę, tai šuo cypia, nes kas nors būtinai  užlipa Karlitai ant letenos. Nėra vietos net pėdai pastatyti.
Aš burbu. Mano mylimiausia vakarais teritorija aplink  šaldytuvą paversta kažkokiu leftistiniu poligonu iškraipyti  normalaus pagyvenusio vyriškio smegenis. Atliekų rūšiavimas  tai tik pirmas atrodo pradžioje  nekaltas žingsnis, kuris vėliau nuveda  į veganizmą, vegetarizmą ir visus kitus LGBT ir BDSM-izmus.. Ir tada tu tampi tokiu liesu (o liesi  visi įtartini, nes arba leftistai arba ligoniai) barzdotu jaunuoliu nesveikai žibančiomsi akims, kuris mojuoja per demonstraciją  raudona vėliava ir rūsčiai reikalauja daugiau migrantų į savo namus.
Kartą prisikaupė per daug kavos tirščių atliekų. Atliekos  nebetilpo į tam skirtą  indelį,  į sodą nebevežam jau, nes sode šalta. Ir kažką negero įtarusi BM patikrino kavos tirščių indelį ir ten rado  šešis kavos šaukštelius paruoštus išmetimui. Ji rūsčiai paklausė kaip tai  suprasti?
Kavą rytais darau tik aš. Otmazui jokių šansų bei jokių minčių nebebuvo.

Bet kai gerai pagalvojau....

Sąmoningai ekologiniam judėjimui nesipriešinu, nesu išmanus ginčytis, bet pasąmonė, matyt, vis tiek nenori į tą pažangią Europą, kur muštruojamas  naujas Europos žmogus. Man, kaip jau muštruotam brandaus socializmo sistemoje, organiškai nepriimtinas bet koks auklėjimas. Juk visi tie auklėjimai turi geras intencijas. Pradžioje. Ir todėl kas antrą rytą ranka sudreba ekologiškai kratydama  kavos  tirščius į tam skirtą kibirėlį ir todėl šaukštelis nevalingai iškrenta iš rankų...

Komentarų nėra: