2015 m. spalio 9 d., penktadienis

Parašiau pareiškimą ir išsiunčiau

Lietuvos Respublikos
Rašytojų sąjungos
Pirmininkui  X

Gyvenimo Stėbėtojo
Gyv. X Y , Vilnius


2015 m. spalis 9 d.

Pareiškimas

Prašau priimti mane į Rašytojų sąjungą..
Trumpai apie save. Gimiau Vilniuje X  m.(Gagarino skrydžio metai)  Y  d.. Mirsiu - kaip planuoju - irgi gražiausiame mieste Vilniuje. Turiu žmoną, dvi dukras, du posūnius, butą, sodą, šunį ir opelį. Mėgstu keliauti. Aplankiau apie 40 šalių. Regbio gerbėjas ir tinklaraštininkas.
1984 m. baigiau Vilniaus Inžinerinį statybos institutą statybos ekonomikos ir organizavimo specialybę. Aktyviai dalyvavau kapitalizmo statyboje Lietuvoje. Buvau įvairių verslo įmonių direktoriumi, komercijos direktoriumi ir pardavimų vadovu.
Marga  gyvenimo patirtis trumpų istorijų pavidalu sklandžiai susidėliojo į elektroninę knygą “Gyvenimo stebėtojo memuarai”(leidykla “Naujas vardas”, 2013 m.)
Apie šios knygos  tiražus pacituosiu Liutaurą Leščinską, leidyklos vadovą.
““Naujo vardo” atrastojo autoriaus Regimanto Dimos antrosios (deja, popierinės!!!) knygos išleidimo proga šiek tiek paskaičiavome: iš mūsų svetainės, “iTunes” ir “Google Books” knyga atsisiųsta ir (ar) atsiversta 4007 kartus. Manome, kad dar bent 1000 egzempliorių paplito per lietuviškus legalius ir nelegalius e-knygynus ir failų mainynus.”
2015 metais leidykla “Tyto Alba” išleido mano šnipų (istorinį) romaną “Vilniaus plovas”. Kritikai romaną visiškai sudirbo, bet knyga parduodama gerai. 2016 metais leidykla “Tyto alba” planuoja išleisti mano antrą šnipų (istorinį) romaną”Bronislovas ir imperatorius”.
Žinau - RS reikalauja dviejų popierinių knygų. Tačiau tuoj įpusės XXI amžius, siaučia miestų gatvėse  permainų vėjai, tad mano galva e-knyga, kuri buvo populiari, kokybiškai išleista gali būti užskaityta kaip popierinė. Padarykime tai dabar. 5000 mano e-knygos skaitytojų rūsčiai stovi man už nugaros ir klausiamai žiūri  į Rašytojų sąjungos atsakingus darbuotojus.

Rekomendacijas žadėjo parašyti rašytojai X, Y   ir Z.


Pagarbiai
Gyvenimo StebėtojasKomentarų nėra: