2010 m. gegužės 13 d., ketvirtadienis

Ką reikia dar pagerinti Lietuvoje po sėkmingo gėjų parado

Kadangi purvini, atsilikę, tamsūs, beraščiai ir smirdantys heteroseksualai nesugebėjo sustabdyti pergalingo gėjų maršo siūlau toliau aktyviai plėtoti Lietuvos gėjizaciją:
1. Pagerinti Lietuvos įvaizdžio kampaniją pasaulyje. Vietoj šūkio Lietuva - drąsi šalis siūlau Lietuva  - drąsių gėjų šalis. Juk neišsigando Gražulio šuolio per tvorelę ir net drąsiai jį apipylė vandeniu.
2. Kadangi Vamzdis prie Neries irgi toks pat drąsus projektas kaip ir gėjų projektas, tai siūlau jį perdažyti vaivorykštės spalvomis. Taip drąsus dar labiau suartės su labai  drąsiu.
3. Atleisti iš darbo visus prokurorus ir Seimo narius, kurie bandė nevykusiai priešintis gėjų pergalingam maršui. Jų paslaugų valdantiems Lietuvą gėjams jau nebereikia. Įvesti  3 procentų mokestį bjauriems heteroseksualams kaip kompensaciją  gėjams už anksčiau patirtas skriaudas.
4. Bažnyčias kaip tamsaus ir atsilikusio opiumo liaudžiai vietas uždaryti, o vietoj jų atidaryti Tolerancijos šviesos skleidimo šventoves. Premijuoti visus žurnalistus, kurie taip aktyviai  skleidė Tolerancijos šviesą.
5. Kiekvienam lietuviui paskirti po draugą gėjų, kad galėtų lengviau atsikratyti prietarų. Gražius lietuvius atvesdinti į gėjų klubus kiekvieną šeštadienį. Ten jie bus viešai plakami per nuogus užpakalius gėjuomenės džiaugsmui.
6. Pravesti Lietuvoje privalomą apklausą. Būtini klausimai - ar tikrai jūs mylite gėjus ir ar tikrai jūs niekada niekada gyvenime nepatyrėte gėjiškų minčių. Tada suskaičiavus, kad 60 proc. Lietuvos gyventojų yra už Lietuvos Gėjų respubliką, ją ir paskelbti tautos valia.
7. Lietuvių Kalbos  Komisija privalo uždrausti žodį "gaidys". Vyriškos lyties vištai suteikti pavadinimą Vištos Vyras.
Rašyti komentarą