2015 m. lapkričio 17 d., antradienis

Pakeistos akys


Aš net du pirmadienius nežaidžiau protmūšių (bet komanda – niekšai -  tik geriau be manęs žaidė). Nuo protmūšių trūkumo ir Paryžiaus įvykių visiškai  pagedo nervai.
O pas mumi juk tiek atsitiko. Balkanų moteriai buvo pakeistos  akys (lęšiukai). Aišku chirurgai pasistengė, padarė operaciją kruopščiai ir gerai, nes jie suprato...suprato iš vienos pacientės frazės prieš vežant  į operacinę:
-         O kaip jūs utilizuojate išpjautas akių dalis?
Chirurgas sakė dar neteko jam matyti per ilgą praktiką  tokiais dalykais susirūpinusio  paciento, guldomo ant operacinio stalo. Kiti žmonės ant operacinio stalo šiaip paklausia ar išgyvens, ar dar matys, ar skaudės ir kitokių nereikšmingų dalykų. Bet išpjautų akių utilizavimo tvarka nei vienas ant operacinio stalo dar nesirūpino.

Taigi buvo laikai - ir niekada nebebus jau – kai BM nematė koks dulkių sluoksnis ant mano opelio, kur numesta apelsino žievelė, net nematė ką aš skaitau. Dabar už mano paties pinigus ji matys, nurodys, patikslins, lieps sutvarkyti ir perskaitys. Ir – be abejonių - atliekų rūšiavimas bei utilizavimas namie smarkiai pagerės..
Išvada, blogai kai per daug pinigų, padarai tada lemtingų žingsnių. Gal nereikėjo BM tos operacijos, juk šviesą nuo tamsos tai skyrė ir gerai...

Komentarų nėra: