Serbai Vilniuje...Vingio parke šeštadienį...14 val. gražiausiame Vilniaus stadione...ir alus...ir serbų triuškinimas...reginys vertas dėmesio...gal bus kaip su austrais...
Fordyb dig i et univers af underholdning og store chancer – verde casino
leverer spænding direkte ti
-
Fordyb dig i et univers af underholdning og store chancer – verde casino
leverer spænding direkte til dig. En Dybdegående Gennemgang af
Spilleudvalget Po...
Prieš 4 valandas
4 komentarai:
Kaip jau minėta, antrasis istorijoje Lietuvos ir Serbijos regbio nacionalinių rinktinių mačas įvyks šį šeštadienį, gegužės 2 d. 14 val. Vilniuje, "Vingio" parko regbio stadione. Įėjimas - nemokamas; negana to, tradiciškai pačius aršiausius mūsų rinktinės gerbėjus rungtynių organizatoriai nemokamai vaišins alumi.
Gyvensime ir su PR greta...tik nepykite jau, jūsų kabliukų nerysiu.
Alus nemokamai. Koks PR?
Aš netgi mielojo Račo nemušiu, jei ateis.
Rašyti komentarą