2009 m. balandžio 22 d., trečiadienis

Tėvų auginimas - 3.

Naujienos. Mamai patiko lietuvių senovinis paprotys, duoti alaus žindyvėms, kad būtų pieno. Dabar reikalauja tamsaus čekiško kas savaitę...nežinau, tas čekiškas mentalitetas kuris dabar į mane skverbiasi tokiu hrabališku būdu kiek neramina. Bet žiūrėsim - tuoj tetulės ką nors naujo pasiūlys ar ligą naują rasime.
Tėtei labai patinka mane vežioti. Saulė, miestas, upė, parkai. Tiesa sutikti pažįstami tėtę nervina, nes paklausia dukra ar anūkė, bet šiaip jau smagu su juo pasivažinėti po Vilnių. Tėtė tada bendrauja su žmonėmis. Štai anądien stebėjo vargšo girtuoklio pastangas atsikelti po neįveikiamos odekolono dozės. Patarinėjo žmogui kuria ranka remtis, siūlė kaimynui lažybas ar atsikels ir per kiek ir kada. Bomžas buvo nemandagus ir metė savo fizines pastangas. Liko gulėti saulės ir Dievo malonėje.
Dar tėtė kalbino rūkančias labai grakščias merginas prie užrašo Dolls ir klausė kaip šou, ar geri klientai ir kiek kainuoja alus tame bare. Ir kada nemokamas įėjimas. Grakščios merginos nustebo:
- Su vaiku?
- Ne, - atsakė tėtė, - šiaip, kada nors, - ir nuėjo stumdamas mano vežimėlį...
Rašyti komentarą