2009 m. balandžio 14 d., antradienis

Dar yra vilties lietuviškam kinematografui:scenarijus

Žemės planetą užpuola ateiviai, kurie masiškai naikina žmones su ginklais, šaudančiais ličio (Lithium) jonais. Bet pasirodo, kad tik vieninteliai lietuviai (Lithuanians) visiškai atsparūs ličio ginklams.
JAV ambasadorė Lietuvoje (vaid. Uma Thurman) desperatiškoje mirties akivaizdoje pasimyli su Lietuvos prezidentu (vaid. Mirka, tfu, Bialobževskis) ir staiga tampa atspari ličio ginklams. Po pasaulį pasklinda žinia: fizinis kontaktas su Lithium tauta padaro atspariais ateivių ginklams!
Mirka įkuria Pasaulio gelbėjimo komitetą, kuriame Lietuvos vyrai siunčiami į pasaulį apsaugoti jo gyventojų aukščiau minėtu būdu (filmas, ko gero, su žyme S).
Tačiau prezidento Mirkos žmoną (vaidina blondinė Mėta, t.y. Jankauskaitė) tuo metu pagrobia ateiviai ir nusigabena į savo planetą. Ją ten mėgina tirti ir kankinti, ir iš jos DNR analizės ateiviai suvokia, kad prezidentienė Mėta yra tiesioginė ateivių karalių dinastijos palikuonė, o visi lietuviai - ateivių desantas, prieš tūkstantmečius atsiųstas paprotinti šimpanzių valdomos Žemės.
Ateiviai su fanfaromis sugrąžina Mėtą į Žemę ir paskelbia ją dviejų pasaulių valdove. Tačiau Mėta, pasitarusi su Mirka, atsisako valdžios ir perduoda ją Pasaulių Sąjungai, kuri skleidžia tik meilę ir gėrį.
Finalinė scena: Mirka su Mėta stovi susikabinę rankomis ant Nidos kopos, saulėlydžio fone kyla ir leidžiasi ateivių laivai. “Pasaulis išgelbėtas”, - sako Mėta. “Jį išgelbėti galėjo tik meilė”, - sako Mirka ir pabučiuoja Mėtą. “Taip… Lietuviai - drąsi tauta”, - sumurma pro laivo iliuminatorių juos stebintis ateivių karo vadas…
Skamba Tautinė giesmė. Titrai.
A-ū, liet. režisieriai, kur jūs?

Iš čia: http://liutus.wordpress.com/2008/03/12/scenarijus-valdo-lietuviai/
Rašyti komentarą