2011 m. rugpjūčio 17 d., trečiadienis

Alkoholis ir regbis

Nustebote? Kas gali būti bendro tarp sporto ir primityvaus  alkoholizmo?
O ir va labai daug. Ta pačia proga bandysiu pareikšti kad mano dėmesys rudeniop blogui smarkiai sumažės. Nes aš myliu blogeriavimą neskaičiuodamas pinigų(kuriuos prarandu tupėdamas it debilas kompe) ir nematerialia meile( ne taip kaip blogo skaitytojai, kurių jausmai mano blogui išreiškiami dviem trumpais žodeliais -  nu nu), bet turiu išlaikyti Balkanų moterį, opelį, škodą, butą ir vaiką(netgi vaikus), tai būsiu priverstas mažiau kreipti savo eikliųjų minčių link blogo, daugiau link regbio.
Kokiai Verslo klasei negaila 15 litų, o mano blogui lito gal būtų gaila. Nors mano blogas gal 15 kartų įdomesnis. Bet tiek to.
Taigi.
Ryt paskutinis derybų etapas su regbio klubo prezidentu ir visais valdybos nariais. Tai jau trečiasis derybų etapas.
Pirmą kartą sugėrėme su regbio klubo prezidentu vasarį per mano jubiliejų. Tada aš beveik nieko neprisiminiau, tik Balkanų moteris - patvirtino, jo, susitarėte, beveik verkėte abu apsikabinę kaip bus gerai...
Vėliau  apie gegužę vėlyvą naktį ragelyje buvo girdėti džiugiai šūkaujanti klubo valdyba su sunkiai kalbančiu prezidentu. Ir pažadėta pinigų. Kaip regbio klubui - gana daug.
Kitą dieną jau prezidentas nieko neprisiminė.
Bet galų gale laimėjo  sportas( jeigu taip galima pasakyti apie regbį) ir ryžtingai atstūmę taurę su pragaišitngu skysčiu rytoj blaivūs susirenkame paskutinėms ir visus taškus ant i sudedančioms  deryboms.
O dar renku protmūšio(yra dar vietų, bet IQ pageidautinas virš 120) komandą, taip kad atia, bloge...kada dar bepasimatysime...arba matysimės retai...
Rašyti komentarą