2013 m. birželio 27 d., ketvirtadienis

Why?


Penkios priežastys, kodėl privalu  skaityti knygą “Gyvenimo stebėtojo memuarai”


1. Pagaliau  išaiškės dešimt metų slėpta Didžioji Paslaptis. Balkanų moters tautybė (tikroji) bus atskleista 69 knygos puslapyje. Gėdingai bus sugėdinti spėjėjai visokie nevykę apie juodkalniečius, retoromanus, arnautus  et cetera.
2. Stilistė negalėjo dirbti su šia knyga. Sakė taisau taisau ir pradedu žvengti. Tada nebegaliu taisyti. Taigi stiliaus klaidų bus ir čystas vilenskas Kalvarijų  gatvės stiliukas išliko.
3. Vasara,  todėl tekstukai ir sakiniai  trumpi kaip vasariniai moterų šortukai. Nėra geresnio skaitalo prekiaujant patvoryje savo daržo produktais, pliaže siūlant čeburekus ar belaukiant pajūrio kavinėje karbonado už 30 litų. Kitokios depresyvios ilgos lietuviškos knygos leidžiamos rudenį ir žiemą.
4. Nemokamai. Kol kas. Čia aš kryžium guliausi, taip negalima, iš ko man su vaikais ir Balkanų moterimi valgyti duonos kriaukšlę, bet leidyklos politika tokia. Tad skubėkite, tik iki bulviakasio pradžios.  II tomą sakė leis už tikrus pinigus.

5. Paskutinė ir pagrindinė priežastis. Nu, bliamba, taigi čia aš  - Gyvenimo stebėtojas - visą knygą  prirašiau. Jamam šitą knygą ir skaitom.
Knygą  pasiimsite čia:
http://naujasvardas.lt/
Rašyti komentarą