2010 m. birželio 10 d., ketvirtadienis

Moteris su juoda maža suknele Tėvynės sustojime

Tėvynės sustojimas seniai nebe Tėvynės ir vietoj Tėvynes ten dabar Niujorkas. Bet aš dar jį prisimenu kaip Tėvynės. Todėl galite įsivaizduoti kiek man maždaug metų. Savaime suprantama turiu ir žilų plaukų. Bet jie pas mane ne kardinaliai juodi kaip pas operos baritoną Vytautą Juozapaitį.
Taigi išleidau moteris su opeliu prie jūros, nes joms reikia pailsėti, nes uzbekai nedavė vizos mūsų atostogoms, o pats vėl pradėjau važinėti mikriuku. Mikriuke gera. Už mano nugaros moteris meiliu balsu paklausė vyro kada grįši ir ką išvirti vakarienei. Jėzau, dar taip būna...
Sustojome prie Tėvynės tiesiai ant pėsčiųjų perėjos ir man po langu atsidūrė blondinė kokių 30metų(ta prasme jau brandi moteris, kuri žino ką gali ko nori) trumpa juoda suknele. Aš keliavau žemyn akimis nuo jos veido , krūtine, kojomis i r vėl atgal iki blondinės plaukų. Viskas buvo tobula idealiai. Moteris atsainia gražuolės šypsena. Žiūrėkite, bet tik iš tolo ir nelieskite rankomis. Bet mikriukas vis nejudėjo ir moteris neturėdama kur dėtis pradėjo apžiūrinėti mane mikriuko lange.
Šioje vietoje prisiminiau kaip prieš kelerius metus Balkanų moters nurodymu ėjau pasitikrinti savo galimybių į vaisingumo kliniką. Ten buvo maža patalpėlė su sekretorės staliuku. Aplinkui šaukė koks dešimt moterų apie paskutinius maudimukų modelius, tema buvo visiškai joms aktuali ir įspūdžius pasakojo iškart visos dešimt. Atrodė į kitus išorinius dirgiklius jos nebereaguoja. Aš tyliai paprašiau sekretorės spermogramos rezultatų. Sekretorė maloniai sušnibždėjo – spermograma gera, jūsų spermatozodai judrūs, tai yra vaisingi.
Ūmai pajaučiau šaltus metalinius peilius nugaroje. Atsisukau, visos moterys tylėjo ir grežte grežė mane akimis. Vyras kurio vaisingi. Tai buvo smarkiai įdomiau už visus paskutinius maudimukų modelius. Vos radau duris išeiti toje KGB tardytojų kabinetus primenančioje mirtinoje tyloje.
Taigi grįžkime prie tos moters, kuri vakar. Ji irgi mane apžiūrėjo visą ir rezultatas buvo joks. Kaip mikroautobuso padanga. Net jei būčiau sėdėjęs bentlyje – gražuolė sugebėjo parodyti koks aš neįdomus jai....Bliamba pagalvojau, o Juozapaičio žili plaukai kurie kardinaliai juodi... bet jau gal laikas paprasčiausiai nurimti....
Aš nuleidau akis ir mikriukas pajudėjo.
Rašyti komentarą