2009 m. kovo 10 d., antradienis

Tėvų auginimas. Kūdikio pastabos

Gimdama aš gavau 10 balų pagal dešimtbalę sistemą už sveikatą , taisyklingumą ir gimimo natūralumą. Deja mano tėvai matyt niekada nėra matę net įvertinimo 5. Jau vargstu su jais tris savaites. Bet galo ir krašto tėvų triukams vis dar nėra...štai mane net nepasitarę užrašė lietuve, nors kiek žinau genų rinkinukas yra žymiai platesnis, ir kaip minimm esu eurazijietė ar bent jau europietė.
Mama kasdien supanikuoja naujaip ir tada pradeda naują dietą. Aš nežinodama kaip kasdien reaguoti į raciono pokyčius aktyviai rėkiu dėl viso pikto kokias 10 minučių po kiekvieno maitinimo. Auklėju mamą, kad ji apsiramintų. Tada ji verksmingu balsu kviečia tėvą daryti ką nors.
Tėtė irgi geras. Daryti ką nors: mėto mane ir labai pavojingai svyruoja nenusakomom trajektorijomis. Aš vėl protestuoju. Tiesa vieną naktį tėtę Apvaizda apšvietė ir jis kompe rado muzikos kuri man patiko. Tai graikiška lopšinė ir Pačelbelio kanonas. Jų paklausau ir svajonė nuneša mane į dausas , kur tėvai būna protingi, dešimtbaliai ir tada užmiegu...
Kaip toliau seksis auginti tėvus informuosiu, jei pakaks laiko ir sveikatos.
Rašyti komentarą