2009 m. gruodžio 11 d., penktadienis

SENELI!!!

Seneli, kuris diedas morozas, šaltis ir kalėdų senelis, kuris dar ir santaklausas, ir kuris akropolyje, ir kuris su barzda, ir kuris joulapukis, ir kuris iš finnairo. Tiesiog jau tarp jūsų susipainiojau, nebežinau kuris yra teisingiausias, o vaikai negali man atpainioti. Jauniausia pirmą kartą matys Kalėdas, o vyriausia jau buvo Londone, viena, taigi pats supranti.
Seneli, esu visai susipainiojęs. Kalbu apie dovanas, maišelius naujoms dovanoms dar turime nuo praeitų Kalėdų. Bet ką į juos dėti? Gražiausia žinau(skaičiau kirpykloje moterų žurnale) tai rankdarbis nuo širdies(ir pigiausia). Bet kadangi esu kreivarankis ir atgrubnagis bei visą gyvenimą abejotinas savo pajamas gaudavau tik už darbą galva ir už tarnybinės mašinos vairavimą tai šitas variantas nepraeis. Tiesiog įsivaizdavau savo rankdarbį ir gavėjos veidą rankdarbį pamačius. Apie jokią širdį tame daikte jau nebegalėsiu paaiškinti.....
Taip pat žinau jau, kad kvaila pirkti dovaną supermarkete. Standartas ir nelygis. Tik koks LNK žiūrovas gali būti toks bukas.
Šeimos moterys kalte kalamos pasisakyti ko nori tyli it Mašos Melnik. Kai bandžiau pats prieiti iš kito šono, murmėdamas murmelę apie kokią knygutę apie Stambulą kokio Pamuko buvau balkaniškai apšauktas: ir taip nėra kur tų knygų dėti.
Matyt nemėgsta Balkanų tautos turkų ir viskas.
Paprašyčiau dar kokio Taschen(nepainioti su Olialia) erotinio kalendoriaus, gražūs jie man, betgi vėl ...jaučiu nebus jokio supratimo iš moterų.
Taigi, seneli, šventės jau genda man iš anksto, kas ko nori nesako, pinigai tuojau baigsis skirti dovanoms, o aš jų dar nepradėjau ir pirkti. Ir pats gausiu ko nelabai noriu...ech sunkus tas vyrų gyvenimas....seneli.
Rašyti komentarą