2011 m. sausio 12 d., trečiadienis

Gimstamumas mažės, tikrai...

Pas mus, Jeruzalės ir Baltupių užkampyje,  yra visiška nelaimė su vaikų darželiais. Prie Jeruzalės Šv.Kryžiaus bažnyčios stato vienuolyną-katalikišką  vaikų darželį, galvojame ten bandysime mūsų šauniąją šaitan-blondin įtaisyti... Šiandien kai gavau stojimo sąlygas - plaukai piestu pasistojo:

2.11. Pakviestieji ugdytis iki rugpjūčio 26 d. sumoka 1000 Lt pradinį (stojamąjį) mokestį, skiriamą žaidimų aikštelės įrengimo išlaidoms padengti. Sąskaitos numeris: ......................, AB DnB NORD bankas, įmonės kodas ............. Pervedant pinigus, būtina nurodyti „Įstojimo į darželį mokestis", o laukelyje „Kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ – vaiko vardą ir pavardę.2.12. Numatomas kasmėnesinis mokestis už ugdymą ir vaiko maitinimą yra 1200 litų (mokestis gali šiek tiek keistis).

P.S. Gimstamumas tikrai mažės, nes mokestis keičiasi tik į vieną pusę. Tad kam tos konfernecijos su pravoslavais ir liuteronais apie tradicinės šeimos saugojimą, jei paprastas privatus darželis priima už 1100 litų/mėnesį. Supykau.
Rašyti komentarą