2011 m. sausio 6 d., ketvirtadienis

Kaip užmiega Balkanų moteris

Keliuosi paprastai 6.30, gana anksti. Ir vakar nors Arsenalas fantastiškai žaidė prieš Manchester City(trys virpstai) jau pirmojo kėlinio pabaigoje pajaučiau nenumaldomą norą lovytėn. Deja, atsigulti ir užmigti namie nėra paprasta. Mes turime Balkanų moterį. Kaip balkaniškai gulama miegoti:
Ji dūsauja, šešis kartus pavarsto miegamojo spintos dureles, užsidega naktinę lempą, nes nori dar prieš miegą paskaityti. Po to prašo neužmiršti iš ryto palikti 300 litų, nes reikia. Apie pinigus, kad geriau prisiminčiau ji primena baksnojimu į šoną. Aš pažadu urgzdamas. Dar liepia susirinkti pavalgius indus. Net nesuurzgiu atsakyti. Po to vėl dūsauja ir šiurena knygos lapais. Po to pasako ai tingiu skaityti ir papasakoja man miegančiam(beveik)apie tris skirtingus duonkepių modelius. Mūsų šeima dabar užsidegusi valgyti šviežią duoną pusryčiams. Gal pasakoja ir daugiau, bet aš prisimenu tik tris modelius. Kad nebūti abejingu šeimos reikalams perklausiu kurį mes išsirinksime. Tada moteris vėl papasakoja visų modelių ypatybes ir ilgo teksto pabaigoje sako - nežinau. Noriu atsakyti – papasakok kai žinosi, bet jau lūžtu.
Dar ateina galvon paskutinė protinga tos dienos mintis – o juk galėjau drąsiai per tą laiką(45 minutės) kol Balkanų moteris taisėsi gulti pažiūrėti antrą Arsenalo – Mancity kėlinį…
Rašyti komentarą