2011 m. balandžio 15 d., penktadienis

Šimtas fašistų ir šimtas modelių

Rusijoje visada kas nors. Kartą man teko per keturias denas dalyvauti kokiame šimte diskusijų ar lietuviai fašistai ar ne. Panašus kiekis ir modeliškos išvaizdos merginų priėjo pakalbinti.


Maskvoje vyko mugė ir aš atstovavau vieną lietuvišką produktą. Produktas tikrai geras, bet sunkiai ėjo Rusijoje. Ir mugėje labai gerai supratau kame kampas. Kas antras maskvietis pasibaisėdavo, jog mato lietuvišką daiktą. Kas trečias sakė tiesiai šviesiai – fašistai jūs ten, Pribaltikoje.Turėjau pašonėje pagalbininką maskvietį, kuris audringai ir visiškai Maskvos govoru mus apgindavo. Ir – atsiprašau braliukų ir estų – paaiškindavo tai ten Rygoje ir Taline tokie. Bet Lietuvoje pribaltai tai geri, rusus beveik myli. Aš aktyviai linksėjau galva. Nes prakalbus išduodavo akcentas, tad geriau paduodavau ragauti produktą. Produkto skonis daugumai buvo visai nefašistinis. Normalus. Kai kam savas ir malonus. Dar duokite kiti sakė, gal ir ne fašistai jūs.
Akcentas padėdavo bendraujant su besimalančiomis aplinkui gražiomis merginomis. Atkalusi kitus konkurencinėje kovoje dėl mugės modelių agentūra jau nebespėjo sudaryti sutarčių su mugės dalyviais tai atvarė urmu kokį šimtą merginų ir liepė joms pačioms susirasti darbą. Pinigus agentūra ateis pasiimti vėliau. Tai gražuolės slankiojo aplinkui ir siūlėsi, gal ką padalinti arba panešioti ar atsistoti gražioje pozoje. O kitos vargšės klausė ar mano gamyklėlė nedidelė ir jauki? Naivioms merginoms iliuzijų dėl mano nuosavybės teisių į gamyklą nesklaidžiau ir vis patempdamas petnešas sakiau kiek didoka Lietuvai, dar yra laisvų gamybinių pajėgumų. Tai viena gražuolė sutiko dalinti produktą vyrams už maistą tik. Šitą parodos biudžetas leido. Ai sakė, kitą kartą gal nusisamdysi, kai atvažiuosi...

Moralas nėra to blogo, kuris neišeitų į gerą, netgi fašistu Rusijoje gali šiek tiek  pabūti, jei modeliams agentūra nesumokėjo.
Rašyti komentarą