2012 m. kovo 27 d., antradienis

Sportiškas ir asportiškas1. Kas yra gražus žmogus? To žmogaus išorė mums praneša kad tai sveikas ir stiprus žmogus. Tinka gyvenimui, tinka meilei. Sportas padeda mums formuoti tinkamą išvaizdą meilei ir gyvenimui. Asportiška atitinkamai savo kriaušės (nors sakykime tiesiai daužymui tinkamos bokso kriaušės ) ar vėjo laužiamo bambuko figūra liudyja apie netinkamumą džiaugtis gyvenimo džiaugsmais. Ar net rimtus sveikatos sutrikimus, kurie pavojingai veikia santuoką ar gyvenimo trukmę.

2. Sportiškas žmogus atpalaiduoja savo psichiką nuo įtampų. Tokiu būdu palaiko ir psichinę sveikatą. Asportiškas gi aktyvuoja visų įtampų kaupimą savyje, taip bet kada galėdamas pavirsti į plyšinėjantį Maximos maišelį, iš kurio krenta antikrizinis batonas, alus po 1,19 ir pigūs Optimos produktai.

3. Sportiškas žmogus geba būti tarp žmonių, jam nesvetima komandinė bendro darbo atmosfera. Asportiškas gi linkęs vienas slapčia kurpti savo planus, gerai jei tai tik biznio planelis ištraukti paskutinį dolerį iš Afrikos negro, o jei koks čikatiliškas planas...kas žino tą vienišą nelaimėlį kuris dieną naktį tūno savo pusrūsyje už musių nutupėto langelio.

4. Negebėjimas priklausyti sporto šakai, komandai, suponuoja atitinkamai ir negebėjimą priklausyti savo tautai, rasei arba kultūrai. Lieka toks nepritapęs tolerastiškas individas, kuris reikalauja sau kokių nors ypatingų lengvatų dėl chroniškos ligos ar dar kokios negalios/nukrypimo..

5. Nepatyręs judėjimo džiaugsmo ir nežino kas tai yra. Jis bando menkomis savo kūnėlio galiomis tą įsivaizduoti, bet jis nežino elementariai apie ką kalbama. Įtempia smegenėles, bet ir jos nieko nežino. Juolab keistas tokio menkaverčio žmonijos egzemplioriaus bandymas skleisti pamokymus apie sportą. Nežinai - pratylėk, protingiau atrodysi. Štai neišmanau apie Zanzibaro džiazą, tai ir nešneku. Taip neatrodau kvailas. Jei kalbėčiau tada atrodyčiau visišku ablavūchu.

Rašyti komentarą