2010 m. rugsėjo 20 d., pirmadienis

Bucharos taksistų geriausia istorija

Žemiau smagiausia Bucharos taksistų istorija

Broli, vat dabar papasakosiu tau kaip gyveno Bucharos emyrai. Vaaai. Bucharos emyro vasaros rezidencijoje kur mes dabar važiuojame prie vandens baseino yra toks aukštas sostas. Tai ten šiltomis vasaros dienomis sėdėdavo emyras ir žiūrėdavo į apačioje besipliuškenantį savo haremą. Emyras valgydavo raudoną obuolį ir kai galų gale kuri nors besipliuškenanti apačioje labiau patraukdavo jo dėmesį jis mesdavo jai obuolį. Ta gražuolė, kuri pagaudavo obuolį, ateidavo pas emyrą naktį.


Vaaai, įsivaizduoji, kaip gražiausios Azijos moterys gaudo raudoną obuolį, vaaai…

O dabar rūsti realybė.

Gidė patvirtino jau prie arbatos puodelio pasibaigus ekskusijai, kad sovietų laikais dėl darbo žmonių švietimo apie supuvusius Azijos satrapų papročius jas versdavo pasakoti šią istoriją. Deja, tai melas. Hausas(baseinas) buvo iškastas vandens saugojimui ir niekas, juolab moterys, neturėjo teisės teršti šio vandens maudymusi. Musulmonai pernelyg gerbė vandenį.

Neoficialiojoje dalyje gidė, pasitikslinusi ar tikrai mes nerusai - o rusais mes apsimesdavome, nes jiems pigesni bilietai į muziejus.- taigi nerusams papasakojo Bucharos emyro istoriją. Emyrą laikė bolševikai gyvą garbingoje nelaisvėje. Bet jis pabėgo į Afganistaną, jautė kuo kvepia jam ateitis, ypač po Frunzės artilerijos veiksmų Bucharoje, kai buvo apgriautas miestas ir sugriauta pilis, Bucharos valdovas turėjo tris sūnus, pirmas sūnus kalėjo 10 metų rusų kalėjime, bet tėvo neišsižadėjo. Taip ir mirė bado streiko metu. Kitas sūnus viešai tėvo išsižadėjo, laiškas buvo išplatintas visame musulmonų pasaulyje. Tapo sovietiniu generolu. Trečią sūnų tėvo žvalgai išvogė iš rusų. Tai jis atrodo toliau studijavo netgi Kembridže. Paskui emyrą nusekė ir trys žmonos, ketvirtoji pasiliko Bucharoje. Mat jos pirmą vyrą nužudė emyras, kad galėtų ją gražuolę vesti. Ji neatleido emyrui pirmosios meilės nužudymo. O buvę emyro turtai dabar puošia Ermitažo Azijos sales, nieko jis neišsivežė į Kabulą….Va tokios istorijos.

Ir dar jau visai visai neoficialiai gidė net paraudusi pasakė, yra įtarimų apie mažą baseinėlį haremo moterims už vieno namelio, bet informacija tokia prieštaringa….
Rašyti komentarą