2011 m. spalio 6 d., ketvirtadienis

Sauliaus Stomos apologija

1. O kaip kitaip pakedenti plunksnas prieš 30metę, jei ne galimybėmis, postu  ir pinigais, fiziniu grožiu tai jau mes(vyrai,  kuriems virš 50) nenustebinsime. Juk ir mumi dar norisi...kartais...
2. Parlamentaras be sekso. Tai jūs norite jau visai nušokusio nuo protelio Seimo net palyginus su dabartiniu. Saikingas seksas gali pagerinti mąstymo kokybę, atitinkamai įstatymų kokybę, tuo remiantis rinkėjai turi netgi tvirtai deleguoti   Seimo nariui teisę gerinti įstatymus padėjėjų pagalba. Tam jos ten ir yra galų gale...
3. Politikas viešai skelbia darysiąs karjerą iki Briuselio - toks politikas yra atviras, teisingas ir doras. Deklaruoja čystai viską.
4. Sveikas gyvenimo būdas. Stoma kaip pats minėjo yra sveiko gyvenimo būdo šalininkas. Būsiąs dar aktyvus 20 metų. Kas suponuoja savaime suprantama be riebalų mažinimo ir stipraus narkotiko  vengimo mano galva ir saikingą dėmesį moterims. Negi sveikas gyvenimo būdas - tai aseksualumas ar pederastija?
5. Žavus naivumas. Visi žino ir kitiems pasakoja  kokie sukti ir gudrūs yra politikai. Šiame Sauliaus  atvejyje matome naivų romantišką vyriškį, kuris vos prakvėpuoja iš susijaudinimo išvydęs  20 metų jaunesnę žaliaakę greta. Ir jūs daugiau neskieskite man  apie politikų klastingumą, tai juos moterys vynioja aplink( na neminėsiu ką...) kaip šilką.
Rašyti komentarą