2011 m. spalio 19 d., trečiadienis

100000

Tai mano blogo peržiūrų skaičius nuo 2010m.  liepos. Skaičiuoju tik nuo tada. Skaitiklis yra blogo puslapio kairėje, apačioje. Ši riba bus pasiekta maždaug  naktį iš ketvirtadienio į penktadienį. Praneškite kuris ir kada tai padarys. Tikriausiai  tai bus koks nors amerikonas. Jie  kaip pasaulio hegemonai ir pas mane bus pirmi.
Na apie 20000 peržiūrų aišku tai aš pats prisukau ilgais vasaros vakarais dėl garbės. Dar 32000 įvairūs botai. Nes kai  kažką pareguliuoji tai lankomumas stipriai sumažėja. Dar kokie 10000 peržiūrų tai nedundukai iš mielojo Račo blogo. nes  kai jis pasisakydavo kaip nors ryškiai apie mane lankomumas irgi šokdavo į žiojėjančias aukštumas. Ta proga ir atskira padėka mielam Artūrui už mano blogo gerus lankomumo skaičius.Taigi lieka normalių apsilankymų apie 28000. Irgi neblogai .
Atskiros padėkos ir Google, Grumlinui, Miniui, Rokiškiui bei Facebookui nes iš jų ateina  daugiausia ryderių  pas mumi.
Na ir šiaip dėkui visiems čia užsukantiems, suprantu nieko naujo mano bloge, tie patys nusiskundimai tuo  pačiu gyvenimu. Keisti jūs žmonės, bet tiek to. Šiaip skaičius 100000 pakankamai įspūdingas, jei tiek batų 45 dydžio sudėti vieną už kito tiesia linja, tai pasiektume net Ndžameną arba Džizaką. Gal....
Rašyti komentarą