2011 m. gruodžio 6 d., antradienis

Ai, rekomenduosiu - Septyni virtieniai
Kartais man pasitaiko susitikti visokių princų. Jie turi visko, tik niekaip neranda princesės. Pavyzdžiui Italijoje kai buvau ir ėjau apytuščiu keliu pasivaikščioti, sutikau Pagyvenusį Princą, stovintį šalia kelio. “Gal turi kokią draugę, kuri norėtų su manimi gyventi?”,- paklausė jis. Pasakė, kad turi penkiasdešimt ožkų, kurios ganosi netoliese. Sako, buvo parašęs skelbimą į laikraštį, kad ieško draugės, bet laiškų negavo. Paklausiau, ar jis turi internetą, atsakė, kad ne, nu tai kuom jam galėčiau padėt?
Beiruto princas neturi ožkų, tačiau turi didelį vaismedžių sodą gražiame šlaite ir beveik pastatytą namą. Atvyko pakeliauti po Italiją, gal kartais suras kokią princesę, bet čia jam pasitaikėm tik mes, ir šiaip nelabai viskas sklandu. Beiruto Princui nepatinka virtuvėje atrasti salamandras, o prie lovos – skorpionus, ir jam nepatinka, kai lyja į kambarį, bet šiaip jis yra gražus, protingas, vegetaras, ir su juo malonu bendrauti.
Klausiu jo, kokį patiekalą gamina mama, kaip jo mėgstamiausią, kai pasiilgusi sulaukia jo iš kelionių. Jis sumurma kažką kaip “mždra”. Kaip gaminamas?- klausiu. Jis tiksliai nežino, pataria man recepto paieškot internete, o paieškos žodį MJADARA įrašo į mano sąsiuviniuką (nes su mždra nieko nebūč radusi).

Toliau mžadaros receptas ir kiti Dalios tekstai čia;
http://www.7ravioli.com/mjadar/#comments
 
Skalsiai taip parašo moteriškė receptus moteriškėms. Bet malonu  skaityti ir vyrams. Tad rekomenduoju.
Šiaip labai jau  atskirai inete blogerės moterys ir blogeriai vyrai, visi savo pakampėse. Tartum nebūtų reikalo suartėti laikas nuo laiko ...
Rašyti komentarą