2009 m. rugpjūčio 14 d., penktadienis

Iš vyrų enciklopedijos apie moteris

Paplitimo arealas. Retas porūšis yra moteris paklusnioji, nors mokslininkai iki šiol ginčijasi apie aplamai kaip moters egzistencinį tikslingumą jai nesant moteris paklusnioji porūšio.
Radus moterį paklusniąją reikia ją iškart pasiimti sau ir turėti ją patylomis, nesiafišuojant..
Kitas gausesnis moterų porūšis yra moteris vartojanti. Nepainioti su vyru vartojančiu(tas yra primityvesnės sandaros vyrų egzempliorius ir vartoja mitybai alkoholį įvairiais pavidalais). Gi moteris vartojanti yra tobulas organizmas ypatingai gerai prisitaikęs gyventi mūsų laikais. Iš esmės visa miestų infrastruktūra, vartojimo objektai ir mass media veikla nukreipta aptarnauti vartojančią moterį arba jos veiklos produktus vaikus bei paauglius. Visuomenės išsivystymo lygis tiesiogiai koreliuoja su moters vartojančios porūšio klestėjimu.
Pagrindiniai vyrų porūšiai puikiai išgyventų be visų šių nereikalingų ištaigų laukinės gamtos ar karo atveju. Gi moteris vartojanti nunyktų greituoju būdu.
Išvaizda. Ryški, rėksminga, ašaringa, spalvota ir marga. Pilkieji egzemplioriai slapstosi matyt urvuose arba aukštikalnėse, nes nepastebėti iki šiol mokslo.
Vartojimo būdas. Dar kartais vyrui paprastajam pavyksta pasiekti Moters vartojančios palankumo ir tada galima patirti įvairių malonių dalykų su ja. Deja, malonių dalykų laikotarpis dažnai būna trumpas ir baigiamas nemaloniu vyrui paprastajam apžiedavimo procesu. Po kurio laiko dalis apžieduotų vyrų išeina iš namų kur gyvena moteris ir pereina į porūšius vyras bomžas, vyras garaže arba vyras krepšinyje. Tačiau vienintelis garantuotas būdas išvengti moterų dominavimo yra tapti vyru žydruoju. Kas ir populiarėja pastaruoju metu tokiu būdu įrodant hipotezę apie destrukcinį moters vartojančios civilizacijos pobūdį.
Rašyti komentarą