2010 m. vasario 4 d., ketvirtadienis

Kaip jie veikia: paruoštukas prokurorui

Kaip jie veikia.
Homoseksualistų svetainėse yra platinami paruoštukai, kuriuose tik reikia įrašyti gėjui nepatinkančio internauto adresą ir šlykštukas heteroseksualas automatiškai tampa teisiškai persekiojamuoju.
Kas tai jei ne 1937 metai? Kiek galima tyčiotis iš normalių žmonių ir sveiko proto?
Pažangus ir tolerantiškas jaunimas   privalo būti  stukačius?
Jaunuoli, ar parašei šiandien skundą prokurorui? Parašyk šešis.

Nuoroda ir kopija.

http://www.gayline.lt/paddprok.php

Pranešimas prokuratūrai


Šis pranešimas NĖRA automatiškai siunčiamas prokuratūrai. Pranešimas bus išsiųstas TIK JUMS jūsų nurodytu e-mail'u, jei norėsite patys pateikti pranešimą prokuratūrai. Arba TJA, jei nenurodysite savo email adreso, o TJA savo ruožtu įvertinus komentarus gali kreiptis į prokuratūrą. Išreikškite savo pilietinę poziciją dėl neapykantos kurstymo interneto komentaruose. Net jei patys nesikreipsite į prokuratūrą, jūsų pateikta informacija yra vertinga, nes atkreipia dėmesį į pažeidimus, į kuriuos galėjo būti nesureaguota.
Prašome nurodyti detalią informaciją apie galimą pažeidimą (kurstant neapykantą, smurtavimą, fizinį susidorojimą, tyčiojantis, niekinant ar pan.).
Jei pranešimą pateiksite patys, gautą dokumentą paruoškite - įrašykite savo asmeninę informaciją. Jį galite arba atspausdinti ir nusiųsti laišku, arba nunešti asmeniškai bet kuriai prokuratūrai, kuri yra arčiau namų (galima ir generalinei), arba galima nusiųsti ir elektroniniu paštu nurodytais prokuratūros adresais. Prokuratūros adresus galite sužinoti čia: http://www.prokuraturos.lt.

Rašyti komentarą