2012 m. vasario 20 d., pirmadienis

Mažę į BaltarusijąPasveikinome savo mažę 3 metukų jubiliejaus proga nukakimu į Baltarusijos teritoriją, o tai visokios belgijos, uzbekijos, anglijos - nepažins vaikas rūstaus tikro gyvenimo. Tiesa, ta rūsti teritorija tebuvo sanatorijos Belarus baseinas Druskininkuose, tai mažė turškėsi ir tiek, be didesnės potekstės. Tėvams buvo malonu vaikui parodyti Belarus ir patys pamatėme pirmą kartą. Bet viskas ten gerai.

Bet kaip įdomu, pakankada tik išjudėti iš namų ir kiek sutinki nematytų mielų žmonių(trys net).

Štai draugelis, ilgai nematytas, irgi pasekė egzotinių moterų paieškos keliu, vedė žmoną iš Centrinės Azijos, sako puiku, gimdo vaikus, verda plovą. Šioje vieotje norėčiau pagąsdint visas lietuviškas moteriškes, kurios turi dar matrimonialinių tikslų – bus kaip Švedijoje, jei dar taip sieksite pavardžių trumpinimų ir kitų kvailysčų.

O Švedijoje kaip - didelis senas švedas parsiveža į žmonas mažą gražią filipinietę ir pašvilpkite jūs man feministės bei kitos likusios švedės.

Snow arena gana efektingas statinys, tad pakilome liftu jį apžiūrėti iš aukšto(patys neslidininkai). Žiūrėjome iš restorano virš trasos. Brangoka pažiūrėjimo kaina – 15 litų žmogui. Mano galva restoranas žengia tokiu būdu didelį žingsnį į prarają, nors kiaulienos kepsnys su karamelizuotais obuoliais buvo skanus, valgė net mažė. Bet naminiai makaronai buvo kiek sulipę ir Balkanų moteriai nepatiko.

Forte irgi š...pašildyti iš anksto virti cepelinai, kažkoks išdribęs siaubas, o cepelinų su varške(aš visada dėl sportinio intereso paprašau) taip niekada ir nebūna...

Druskininkuose dera maitintis ir girtauti(sutikau gi tris...) Širdelėje Maironio gatvėje, kur demokratinė atmosfera bei kainos. Ką ir darėme...

Rašyti komentarą