2013 m. rugsėjo 11 d., trečiadienis

Viktoras išeinaViktoras paėmė savo varganą terbelę. Sukaišiojo ten paskutinius ką tik gautus varganus pusmilijonius iš Zenkos. Pakėlė viena ranka, pakėlė kita ranka. Tpfū... Mažoka, pagalvojo.
Bet paėmė ir išėjo. Ant aukšto Neries kranto dar prisėdo ant kelmelio ir paskutinį kartą pažvelgė į Turniškes. Kaip Algirdas Mykolas sėdžiu čia išėjęs iš Lietuvos, dar palygino griaudžiai  save Viktoras.
Turniškėse dar nesigirdėjo vaikomų su štakietais  iš padorių vietų  gapšiokų raudų, nedegė dar ir leiboristų partijos būstinės. Bet tuoj tuoj, pagalvojo Viktoras, va išeisiu ir prasidės bardakas. Kas vargšams žmogeliams paduos per rinkimus po dešimtinę и ledų nuleis iš dangaus...kas čečiotką jumi per televiziją pašoks, Kubilius?...Ech, Lietuva...atvažiavau čia atvira širdimi ir ištiesęs ranką kaip paprastas suvirintojų brigadininkas. Ir su kuo dabar išeinu? Keli vargani milijonai terbelėje. Ir tie daugiau iš Europos.
Ar tai taip turėjote man atsidėkoti? Kažkokiais kalėjimais dar grasina.

Viktoras atsiduso ir išėjo vieškeliu Archangelsko kryptimi su dulkėta  kelionine  terbele ant peties. Kaip Algirdas Mykolas kažkada. It lituviškas biaržas su dalgiu ant peties...
Rašyti komentarą