80 metų prostatos vėžiu sergantis amerikonas gaus gydymo kursą vaistu nuo vėžio, kurio kaina 93000 Amerikos dolerių. Jam sumokės sveikatos draudimas, jis visą gyvenimą gerai mokėjo...pagal statistinę prognozę šis vaistas prailgina gyvenimą kokius keturis mėnesius. Vidutiniškai.
..nu mes tai čia Lietuvoje tikrai negausime tokio vaisto. Už tokias babkes ir tik keturis mėnesius.
http://finance.yahoo.com/news/93000-cancer-drug-How-much-is-apf-2083419757.html?x=0&sec=topStories&pos=3&asset=&ccode=
Seasonal Color Palettes and Style Tips to Refresh Your Website for the
Holidays
-
Embrace the festive season by refreshing your website with vibrant color
palettes and themes.
Prieš 1 dieną
8 komentarai:
valio eutanazijai
dowtophSenas kaip pasaulis klausimas - kiek kainuoja žmogus. Ir nereikia moralizuoti.
Rascal, kam taip vulgariai...
A. pritarčiau, labai sunkus klausimas, jokia valstybė nepajėgs nešti tokios finansinės naštos.
Nesuprantu, kam to reikia. Keturi mėnesiai čia ar ten, ir dar skausmų surakintam, ir dar tokiam senam. Kodėl dauguma žmonių taip kabinasi į gyvenimą, net kai jis nepakeliamas?
O jei futbolo cempionatas tada...
Svetimo kabinimasis keistas, bet jei tai būtų mano keturi...
Su dauguma šiuolaikinio mokslo darbu sukurtų vaistų yra kita medalio pusė - jų kainą diktuoja farmacijos kompanija gamintoja. Nepaisant to kad tam vaistui atsirasti reikalingo ilgo mokslo kelio didžioji dalis (o kartais net visas tas kelias) būna nueita valstybinėse, mokesčių mokėtojų pinigais finansuojamose mokslo įstaigose. Farmacijos kompanijos teisinasi, kad net kai vaisto veikliąją medžiagą ne jos būna sukūrę - net ir tuo atveju joms kainuoja paruošti vaistą gamybai. (http://en.wikipedia.org/wiki/Marcia_Angell#Critic_of_the_pharmaceutical_industry)Ir kartais tas šiuolaikinis vaistas - vienintelis žmogaus atvejis išgyventi, kaip kad šiame straipsnyje paminėtas Gleevec - imatinibas, kurio Lietuvoje gauna tik 30 % sergančiųjų, ir kurio kainą, kaip suprantu iš straipsnio eiliniai amerikiečiai pateisina - juk žmogui ilgam laikui išgelbstima gyvybė (jei susirgo jaunas).
Tadai, žiūrėdamas į akcijų rinkas matau kokios pelningos yra farmacijos firmos. Kai kurios ypač džiūgavo dėl praeito sezono gripo baimių. Tai yra darė pinigus iš nieko.
Antra, problema, kad Lietuvoje mes negausime tiek kiek Amerikoje
Rašyti komentarą