2010 m. spalio 26 d., antradienis

Pilnaverčių atostogų paslaptis

Šiandien mano atostogos baigiasi. Vakare grįžta moteriškės ir vėl namai stovės ant ausų. Buvo beveik puiku, tik katė…Eini paryčiui skaniai krapštydamasis pilvą, tik staiga pajauti kaip koja važiuoja  greituoju ekspresu į priekį, o kūnas lieka vietoje. Praradęs vieną koją kūnas skubia keičia poziciją ir atsidūria ant grindų, garsas stiprus lyg regbininkas įsirėžė į krištolo parduotuvės vitriną. Sėdžiu ir galvoju, dabar jau tikrai lūžo koja. Nes su tokiu trenksmu…bet nieko, kūnas dar moka kristi net ir paryčiais, ir nors garsai buvo baisūs, atsikeliu. Kas per velnias? Kodėl važiavo mano koja atskirai nuo manęs į priekį?


Matau ilgą šliūžę per pusę koridoriaus. Katė privėmė. Tamsoje nemačiau, kažkaip prisiderinę spalvą tie katės produktai prie parketo. Moteriškės, net vėmalus priderina.

Tada nedaviau katei maisto išvis. Galvojau serga, badavimas visada padeda. Tai ji naktį iš penktadienio į šeštadienį mane švelniai laižė savo liežuviu jau apie penktą ryto. Kai prabudau išsigandęs, kad jau netikėtai atvyko Balkanų moteris, ji užlipo ant galvos ir visaip reiškė mmmmeilę, kuri katės nuomone turėjo peraugti į pilną indelį maisto. Po tokio meilumo prikrėčiau pilną indelį maisto ir vėl, nuo per daug ji apsivėmė, tik aš gudrus, jau žiūrėjau po kojomis ir radau kur.

Dar nepavyko išdžiovinti svarainių, supjaustyti obuolių visų, dalis supuvo užmiršti kampe, sultys padarytos labai įdomaus skonio, atsirado du tarakonai, na bet šitie pabėgs kai juos aprėks Balkanų moteris. Ir dar matyt daug kas, bet jau bus man pranešta apie visas klaidas šiandien vakare…

Atostogos gerai, bet pilnam atostogų pojūčiui moteriškės galėjo pasiimti su savimi ir katę su svarainiais bei obuoliais…
Rašyti komentarą