1. Nugirdau rusiškai Kalvarkėse:
- Girdėjai , PVM bus 19 procentų.
- Nu, aš tai gyvenime PVM nemokėjau, o dabar reikės visus 19 procentų!!!!!!!!!!!!!!!
2. Perku kilimėlį. Du vienodi. Tik raudona kaina 73 litai, gelsva - 77 litai. Pardavėjos klausiu kuri gera kaina. Pardavėja atsako, gelsva gera, juk PVM padidėjo 1 procentu.
Skaičiuoju, skaičiuoju - nu PVM padidėjo daugiau nei vienu procentu ant kilimėlių.
Och tas Kubilius.
Introducing Preview Sites: Pushing the Limits of Collaboration with Studio
-
Studio's Preview Sites feature now offers increased storage, more sites,
and personalized URLs.
Prieš 16 valandų
3 komentarai:
Taip, dabar dėl visko bus kaltas procentiniu punktu išgaugęs PVM:)
Kai dar buvau Lietuvoje, pirkau, atrodo, vaikiska lovyte Kauno Bazeje (jei tokia dar yra). Pardaveja sako, kaina ... (kad as ja prisiminciau) bet sako jei nenori kasos aparato cekio tai kaina ...-pvm . O as kaip tuo metu valstybes islaikytinis turiu pasirinkti - moketi mokescius ir tuo budu itakoti savo atlyginima ar nemoketi mokesciu ir tureti daugiau pinigu kiseneje.
Troy nesielvartauk del papildomu islaidu - kas ciesoriaus ciesoriui, kas Kubiliaus Kubiliui :)
Blogiausia yra tai, kad tas procentinis pėvėėmo padidinimas leidžia pardavėjams užmaskuoti žymiai didesnį kainos padidinimą - juk čia "valdžia kalta - pėvėėmą tai padidino!"
Rašyti komentarą