2009 m. sausio 17 d., šeštadienis

Vyro laimė...

Vyro laimė...
Vyro laimė it oranžinis dviratis - pasirodo trumpam ir dingsta. Bet kuriame amžiaus tarpsnyje vyro gyvenimas yra klaikiai nelaimingas.
10-15 metų. Mergos žymiai didesnės ir gali primušti berniukus. 16-25 metai. Kankina spuogai ir hormonų audros. Taip nežmoniškai norisi sekso, bet tos merginos juokiasi iš tavo spuogų ir atsikišusių ausų. Parsiverti į lovą merginą tik šio laikotarpio pabaigoje ir tai visiškai girtą bei be nuovokos.
25-35 metai. Tavo išrinktoji ir ant kaklo užkartoji reikalauja daug pinigų, buto, mašinos, karjeros. Dirbi kaip jautis ir išgirsti, kad ji tau padovanojo savo jaunystę ir grožį, bet mainais tik gavo grubų gyvulį ir nevėkšlą.
35-45 metai. Laikas atsipūsti, bet gražios merginos jau pasiekiamos tik už pinigus.
45 -55 metai. Iš kažkur užauga vaikai ir reikalauja tavęs išsikelti iš buto, nes ir jiems reik gyventi. O snarglys sūnus naktimis tvarko jauną gražią žmoną, kad sienos dreba. O tau tik lieka klausytis ir stebėti marčią vonioje nuogą pro rakto skylutę.
55 ir daugiau. Laikas ruoštis mirti, nes visus tik erzini savo kvailais patarimais. Štai tas liūdnas vyro gyvenimas. Nei vienos laimingos gyvenimo atkarpos. ...it oranžinis dviratis
Rašyti komentarą