2010 m. liepos 19 d., pirmadienis

30+ tęsinys arba pitonas balkone

Vakar per patį karštį radija taip jaukiai man papasakojo apie pitoną Klaipėdoje. Galvojau kliedžiu – saulė, dehidratacija.
Vienas ponas nakvojo balkone ir dar net girdėjo šlumštelint ant žolės pitoną. Kiti ponai pasakojo, kad vienas pažinojo pitoną, tai jo nebijojo, kitas sakė nepažįstas. Tam kuris nepažinojo pitono, gyvūno įkritimas į jo balkoną arba užlipimas ant jo tamsią naktį būtų sukėlęs infarktinę būseną. Dar kažkoks ponas Jakovlevas, lyg ir iš Kretingos, pasakojo, kad nieko tokio, pitonus gaudome...ūmai reportažo metu ryšys su ponu Jakovlevu nutrūko, žurnalistas susijaudino....Šiandien dar pasitikslinau internete. Akurat, ir pitonas dar patyrė stresą. Ar nuo karščio ar nuo netikėtų pono Jakovlevo veiksmų kai ryšys nutrūko  – nepatikslinta.
Jei karščiai vėl sugrįš laukiu numanomų tokių bei panašių istorijų tęsinių:

Krokodilas Neryje sukandžiojo turistų iš Etiopijos baidarę

Piranija alaus bambalyje prarijo kamštelį su prizu ir aludariai pagrindinio prizo neįteiks niekam

Baltarusių povandeninis laivynas išplaukė Nemunu į gilesnius vandenis dėl būtinybės pravėdinti laivus

Policininkai prisidengę tik krivūlėmis koketiškai šokinėjo Vingio parko estrados laiptais

Vilniaus meras dalino prie merijos šaltos degtinės stikliukus visiems lenkams ir kvietė pasikeisti pavardes

4 komentarai:

Anonimiškas rašė...

Beje, ten, kur neseniai vasarojau, pas močiutę kaime, tai ten tas Jakovlevas- kaimynas. Nesinori būti apkaltintam šmeižtu viešosiose informavimo priemonėse, bet tas ponas toli gražu ne šventuolis. Jo šunys laksto palaidi ir nuolat pridaro problemų visiems, pats jis užsiima irgi ne švariausia veikla. Simboliška, kad neduota jam šnekėti per nacionalinį radiją- net technika maištauja prieš tokį "gyvūnų mylėtoją".

Unknown rašė...

....aš manau, kad ponas Jakovlevas kietas, jei net pitonas patyrė stresą nuo pažinties su juo...

Anonimiškas rašė...

Jo, jo, kietas, kiekvienas pabendravęs su juo, stresą patirtų, jei bent vieną normalų prasmingą žodį ištrauktų iš jo blechuj kupino žodyno.

Unknown rašė...

http://www.delfi.lt/news/daily/ecology/birzu-rajone-daugiavaike-seima-baiminasi-cupakabros.d?id=34678909Delfi su Lrytu pakliedėjo apie čupakabras geriau, vėl kyla karštis ir temperatūra žurnalistų galvose..