2010 m. liepos 9 d., penktadienis

Nereaguoja į argumentus

Yra tokia moterų sprogstamosios energijos rūšis, kuri nepakenčia vyriško apgalvoto neskubrumo, kuris savo ruožtu iš tikrųjų yra progreso variklis ir gilaus problemos apgalvojimo prielaida, o visai ne tingumas. Jos nori greit-čia-dabar.
Kaip su spintos durimis. Spintos durys laikosi silpnai ir bando kartkartėmis iškristi, medvaržčiai vos laikosi, persukti jau kelis kartus. Plokštė kurioje turėtų laikytis medvaržčiai išmėsinėta lyg skanus raudonas arbūzas.
Taigi jei ir toliau medvaržčius suksiu, bus blogai, prasisuks kiaurai ir nelaikys.
Jei keisti visą plokštę arba prisukti naują – pražus estetinis miegamojo vaizdas.
Jei pirkti naują spintą, tai akcijos dar neatsigavę ir su tokiu mažu pelnu, man nusvyra rankos jas parduoti.
O gal tų durų ir visai nereikia, rūbai vėdintųsi…
Taigi tokių ir panašių argumentų prikraunu į balkaniškas ausis ir jos nurimsta kuriam laikui. Bet labai trumpam laikui. Po to kai durys pabando vėl užkristi ant moters(ten jos rūbai) ji vėl reikalauja iš manęs veiksmų į ką vėl atsakau keliais naujais apgalvotais argumentais. Bet pastaruoju metu nauja netikėta Balkanų moters taktika - ji neigia a priori mano argumentus. Jai jų jau nebereikia, jai reikia durų arba spintos. Tada visai pagrįstai klausiu – tu tekėjai už ko? Už protingo inteligentiško argumentuotai šnekančio vyriškio ar už staliaus?
Ji vėl reikalauja durų. Vyras tebūnie jau koks yra, bet durų jai reikia labiau.
Ir kaip bendrauti su moterimi, kuri nereaguoja į jokius argumentus? Tik atkakliai rėkia savo durų. Gal savaitgalį…Bet va savaitgaliui pranešamas toks karštas oras, kad net nerekomenduojama dirbti dienos metu fizinius darbus. Pavojinga sveikatai….
Rašyti komentarą