2013 m. rugpjūčio 5 d., pirmadienis

Apie berniukų auklėjimą – neglamūrinės mintysKelios mano mintys ko reikia berniukui ir  ko nereikia.

1. Jei nori, kad tavo vaikas mokėtų pasakyti eik nachui narkodileriui  ar prostitutei, tai pradžiai jis turi būti matęs bent jau ir narkodilerį, ir prostitutę. Ir mokėti žodį nachui. Nes anie kitokių nesupranta.
Nematęs neatskirs draugo nuo narkodilerio, ar prostitutės nuo šiaip linksmos merginos.
2. Niekur nepaslėpsi favelų Rio de Žaneire ar lūšnų Vilniuje prie Kalvarijų  turgaus. Jos ten tiesiog yra. Jei važiuosi Kalvarijų  gatve, kad ir su naujausia BMW, lūšnos  visgi ten bus visada.
3. Vyriška bendrija (sporto klubas, motociklininkų kolona, fanų grupuotė, skautų tuntas – tik nepainioti vyriškų bendrijų su gėjų tinklais) yra būtinas kiekvieno berniuko iniciacijos į suaugusių vyrų pasaulį atributas. Kario, gynėjo, lyderio, vadovo rolė išmokstama tik vyrų bendrijoje. Tokias bendrijas jungiantis elementas kartais iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti primityvokas, tačiau visų vyrų bendrijų svarbiausia, civilizacinė reikšmė yra vyrus sujungti bendram reikalui/tikslui.
Nebuvęs vyriškoje bendrijoje (bet kokioje) berniukas bus tik civilizacijos puta, niekam tikęs glamūrinio –žurnalinio paviršėlis ir inkščianti visų auka, kai tik paliks tėvų namus.
4. Palyginęs save su bendrijos vyrais jaunuolis susivoks ko jam labiausia trūksta. Palyginęs jis tobulins ką reikia tobulinti (tuo metu ir labai reikalingas tėvo patarimas). Taip taps patraukliu vyrų ir moterų santykiuose. Tai atitinkamai augs be psichologinių problemų  ir visokių lytinių nukrypimų.
5. Sveikatą ir savimonę ugdo sportas. Sportuoti skatina ne patys geriausi visuomenės pavyzdžiai. Ir kai kurie geri sportininkai nebūtinai genijai.  Bet gebėjimas greitai orientuotis aplinkoje, sprendimo greitis,  jėga mirtinai reikalingi visiems vyrams. Leiskite pajusti tų sugebėjimų atradimo  džiaugsmą jau mažam berniukui.

6. Nevalyvo bomžo ar prasigėrusio alkašo pavyzdys įkvėps jūsų vaiką siekti geresnio gyvenimo. Nematęs bomžo ar alkašo – nežinos kur yra dugnas. Neturės atspirties taško. Tad eikite ir parodykite dugną. To reikia  būsimoms stiprioms jūsų vaiko kojoms.  
Rašyti komentarą