2008 m. gruodžio 15 d., pirmadienis

Girdėjau - sakė... II dalis

Archyvas

1. Prie spaudos kiosko vyras perka talonus: - Man talonų už dešimt, - ir duoda dešimt litų. Kioskininkė pamokančiu tonu: - Už dešimt kainuoja vienuolika litų. Vyras tylomis paduoda dar litą, bet išsišiepia.

2. Belmonto smuklė. Ilgas ilgas praėjimas pro restorano langus. Prie stalų pilna žmonių. Eina tikrai graži blondinė jaunoji. Bet jos jaunasis dar gražesnis. Toks vyras kuris sutvertas tik meilei, o ne šeimai. Visos restorano moterys net išsižioję spokso į gražųjį jaunąjį. Jaunoji eina eina palei langus ir staiga realiai piktai visoms parodo liežuvį.
Neatiduos ir saugos...

3. Sauletas rytas, nelegaliu vezeju lengvasis automobilis kelyje Kaunas-Klaipeda. Treninguotas, banditisko veido ir siek tiek isgeres keleivis atkakliai bando kalbinti nenusiteikusius kaimynus. Pasakoja apie viska: apie darba, apie draugelius ir pazystamus, vis akcentuodamas ju itaka nusikalstamame pasaulyje. Akivaizdu, didziuojasi tuo. Nors niekam neidomu, pasakoja ir apie savo seima: "O mano mama irgi ruse". Tada nutyla, minutele pamasto, ir priduria: "Nors pagal metus tai nepasakytum..." C Badas

4.Vaizdelis prie vieno bankomato: Ateina prie jo tokia "padaryk mane" Afroditė, išsitraukia geltoną kortelę ir taip įtempusi visus smegenis kažką ten ilgokai tiria ir pagaliau sumaigo. Bankomatas išspjauna kelis popierukus (banknotus) - spėju pamatyti, kad sumelė nemaža. Bet labiau domina blondinė. Ir akurat. Susirinkusi visa babkes pasitraukia į šoną, ima spalvotą mobilką, nagučiais greitai, greitai surenka numeriuką ir suburkuoja tokiu geidulingu balseliu: - Mielas, gal galėčiau nusiimti truputį pinigų? C Barnis

5. Autoservise klausia: - Kiek man kainuos?
- Du šimtus.
- O gal galima už šimtą?
- Galima. Bus kaip už šimtą.
C Barnis

6. Viename vienos Kauno poliklinikos laukiamąjame stovi labai tikslios elektroninės svarstyklės. Atėjęs vyriškis, kokių 40-ies metų, su maišeliu rankose, kuriame atrodo lyg ir šaldytas paukštis, užlipa ant tų svarstyklių. Iš jo reakcijos neatrodo, kad svorio rezultatas džiuginantis. Visa tai stebėjusi slaugė nusprendžia vyriškį paguosti: - Ar Jums neatrodo, kad pasisvėrėte su savo kalakutu?
- Bet aš juk jį vis tiek suvalgysiu, - atsako šis.
C Amliw
Rašyti komentarą