2009 m. spalio 27 d., antradienis

Paauglystės kompleksai

Paauglystės kompleksas neigti tėvų gyvenimo būdą yra stiprus ir netgi būtinas komponentas asmenybės vystymuisi. Blogai kai jis užsitęsia smarkiai į rajoną “netoli trisdešimt metų”. Tada puolama neigti viskas kas kiek primena “tėvus” ir aišku ką nors reliatyviai įmanomo pasiekti nesiūloma(ir ypač prisiskaičius Chomsky ar dar kokį italų komunoje savo pažiūras tobulinusį filozopą). Ne, ne, ne ir viskas. Štai naujas smagiai raštingas paaugliškas blogas mūsų ribotoje erdvėje:
http://antiblogas.blogspot.com/

Gerai rašo, vėl smagiai užsipuolamas Vytauto žirgas geriantis vandenį iš Juodosios jūros. Nors su malonumu pažiūrėčiau tą visų naujųjų kairiųjų mėgiamą paveikslą, jei jį nupieštų kas nors. Šiaip tame paveiksle Vytautas tik įjojęs į Juodąją jūrą ir tiek. Žirgo negirdo. Nedurnas gi kariuomenės vadas..
Grįžtant prie paauglių. Vat kodėl “tėvai” puolami vėl iš tų pačių pozicijų: NK – 95, “Lietuvos partizanai buvo žudikai” ir Chomsky. Gal galima įvairiau kiek, o tai nuobodu, ponai paaugliai. Siela trokšta įvairovės.
Bet nenusiminkime. Yra ir labai sveikai protaujančių jaunuolių. Puikiai susitvarkiusių su brendimo/neigimo problemomis. Štai tokio blogo pavyzdys:
http://politologas.lt/
Rašyti komentarą