2009 m. spalio 28 d., trečiadienis

Penki punktai kodėl verta skaityti šį blogą

Penki punktai kodėl verta skaityti šį blogą
1. Jei žmogus nekuklus o dar vyriškis ant brandaus ir senio amžiaus ribos, yra rimtų įtarimų žmogus kažką žino ar gali pasakyti. Juk jei būtų jauna moteris, dar tik žengianti į brandą, aišku įdomiau ką ji parodytų nei pasakytų. Mano galva šis argumentas yra triuškinantis ir toliau neįrodinėsiu.
2. Blogo autorius reguliariai nusišneka/nusipaisto/nueina į lankas. Užtat smagu jį demaskuoti/koreguoti/parvesti iš pievų. Tuo šauniai užsiima keli ištikimi blogo skaitytojai. Prisijunk ir tu.
3. Blogeris nerašo apie savo profesiją. Sic!!!! Visiškas unikumas blogijoje. Gal ir jokios profesijos neturi, bet be pajamų nebūtų pasiekęs garbaus amžiaus. Ir kompiuterį turi. Vadinasi pajamos yra. Savaime įdomu.
4. Supratimas apie gramatiką ir kalbainiškus dalykus kaip prieš 20 metų. Po to akyse nematė jokios gramatikos vadovėlio. Tad blogo kalba bei rašyba įdomi kaip sovietinis reliktas.
5. Blogeris įsivaizduoja, jog žino viską ir turi jumoro jausmą. Tokiu būdu nuo pervargimo stanginantis pajuokauti arba žinių pertekliaus galvelėje(o dar kapiliarai pažeisti cholesterolio bei alkoholio) artimiausiu metu reikia tikėtis Vasaros 5 arba Parko 15A. Viliojantis laukimas. Tik įsivaizduokite – rėkiantis surištas su klava Gyvenimo Stebėtojas nešamas keturių sanitarų(dviese neįveiks) į palatą dažytą šviesiai žalia raminančia spalva. Verta laukti tokio vaizdelio kelerius metus(tai optimistinis variantas).
Rašyti komentarą