2009 m. spalio 2 d., penktadienis

Partizaninis marketingas(Verslo klasė.Prenumerata)

Maloniai pradžiugino Verslo klasės vadovybės ekonominis šaunumas ir pigių/nemokamų marketingo veiksmų pomėgis kriziaus sąlygomis. Pasirodo Verslo klasė į savo kolektyvą susirinko beveik visus įdomius livejournal.com lietuviškus blogerius. Net ir mano labai gerbiamas Liutus taip pat tose galerose.
Taigi vieną rytą vyr.redaktorius, kiek suprantu Aurelijus, dailiai išsuko rankas visiems savo laisvojo žodžio meistrams rankas ir kitą dieną pasirodė gražūs skelbimukai apie Verslo klasės prenumeratą visuose tuose geruose bloguose. Įdėjo vienodus skelbimukus laisvojo blogo meistrai kiek raudonuodami, su visokiais reveransais. Bet įdėjo. Tingiu vardinti. Jų daug. Tai dabar į tuos blogus jau teks žiūrėti rezervuotai kaip į kažkokio verslo įvaizdžio formavimo komandas arba į partizaninio marketingo specialistus, bet jokiu būdu ne kaip į laisvų blogerių išraiškas.
Bet iš kitos pusės, žmonės tai gabūs, protingi, jų nuomonė turi svorį blogijoje, užkalbės negyvai jei ką. O žurnalas gal ir nieko ta Verslo Klasė. Net aš skaitęs.
Gal verta dėl viso pikto įsidėti tą patį skelbimuką? Kaip manote?
Rašyti komentarą