2010 m. sausio 11 d., pirmadienis

Apie moterų patobulinimus

Manau visi vyrai vieningai su manim sutiktų, kad moteris yra būtina patobulinti. Iš tolo kai pažiūri savo į futbolą bei kitus niekniekius pražiūrėtomis akimis jos kaip ir veikiančios ir netgi labai. Žiba, blizga, paliestos net kibirkščiuoja. Aiškiai matyti jose įtampa ir aukštas voltažas. Bet tik pasiimk tokią moterį arčiau savęs ir vieną dieną pastebi ji sugedo. Vat taip paėmė nugriuvo, kojos aukštyn ir rieda iš organizmo tik upeliai vandens, o moteris nebeveikia. Įtampa nulis, voltažas mažas. Valgyti nėra, kampuose vorai kelia jau šeštas per savaitę vestuves, gerai dar musių nėra dėl vorų pertekliaus.
Taigi grįžtu link pagrindinės temos, jas reikia tobulinti. Štai pagalvojau, kad taip joms sumažinti pamatymo gebėjimus. Nes dabar moterų akys veikia kaip fotoaparatas Canon, tik daug geriau. Žybt ir mato. Saga kreivai prisiūta, plaukai neplauti dvi dienas, ūsai kreivai kirpti, vakar buvo pas meilužę, marškinių ir kostiumo spalvos nesuderintos.Vien vardijimas ką užfiksavo moters žaibiška akis per nanosekundę vyre užimtų lapą popieriaus arba pusę valandos.
O palikti reikia moterims tokias akis kad sugebėtų suvolioti cepelinus arba kotletus. Matyti du šimtus žalios spavos atspalvių panaikinti. Nebūtina. Pasaulį suvoktų kaip nupasakoja vyras. Tokia moteris nematytų kelio ir negalėtų patarti vairuojant. Tyliai sau sėdėtų ir lauktų ką papasakotų vyras apie pasaulį. Lauktų ir klausytų. Klausytų ir lauktų.
Bet velnią tau...dar liktų jai uoslė, klausa ir lytėjimas.
Rašyti komentarą