2010 m. spalio 4 d., pirmadienis

Iš moterų enciklopedijos: vyro maitinimas

Ryšys su gamta. Labai stiprus, nemaitintas ar pamaitintas vis tiek žiūri pro langą, kažkas visą laiką jį už lango šaukia, moterys šaukiančio niekada nemato, bet tai matyt gamta arba kita moteris. Faktiškai gamtos vaikas, naudojasi savo gyvenime daugiau instinktais nei protu. Bet geriau vyrą maitinti, gerai pamaitintas guli sau ant sofutės ir nežiūri pro langą nebėga iš namų.


Paros maisto dozė. Galima jį maitinti košėmis, sveikai ir pagal knygas. Po tokio maitinimo tikrai pabėgs. Geriau švelniu balsu klausti ko nori valgyti arba siųsti maitintis pas mamą. Ten jam bus gerai.

Racionas. Maistas turi būti toks, kad vyras jį draskytų dantimis(patenkintų žudiko instinktą)ar reikėtų kuo stipresniu užgerti(alkoholio instinktas dar stipresnis už žudiko).

Kur visas maistas telpa. Telpa - nors tai neįtikėtina - viskas vyro pilve, nors patys vyrai linkę pasakoti kad turi tokius raumenis darbui dirbti ir tie raumenys visą maistą sunaudoja. Nes vyrai daug dirba, taip jie pasakoja.

Patys. Kai kurie vyrai patys gamina maistą. Tai labai reta retenybė, tad jie įtaria kad yra reti egzemplioriai ir su tokias susitarti dar sunkiau nei su vyrais visą laiką tik valgančiais.

Trukmė. Vyras kol valgo, tol reiškia gyvas. Jei vyras tyli ir kitų gyvybės ženklų nėra, bet valgo - normalu. Nemaitintas plūstasi, verkia, trukčioja kūneliu ir tada miršta. Tada moteriai pasidaro liūdna ir vėl reikia parsivesti iš gatvės kokį kitoms moteriškėms nereikalingą vyriškį. Jei vyriškis reikalingas dar ir kitoms(o taip dažniausiai ir atsitinka, nes mėtosi gatvėje lyg ir niekam nereikalingas, o tik pakeli, liūlį nuvalai...) kyla labai daug triukšmo. Tai paprasčiau maitinti visą laiką tą patį, savą...

4 komentarai:

Buka rašė...

Susidaro įspūdis, kad vyrui tereikia sočiai ir skaniai paėsti, nusilesti ir pasidulkinti. Tačiau gražiausią meilės poeziją parašė vyrai. Prašom motyvuotai paaiškinti.
मुहब्बत में नहीं है फ़र्क़, जीने और मरने का
उसी को देखकर जीते हैं, जिस क़ाफ़िर पे दम निकले
Meilėje nėra skirtumo tarp gyvenimo ir mirties, gyvybę įkvepia žvilgsnis į tą netikėlę, kuri ją [gyvybę] atėmė (Galibas)

Unknown rašė...

Buka, kai patenkinti baziniai vyro poreikiai jis gali ir netikėlėms ką nors parašyti.

Aurius rašė...

Oi troy, mes galvojame, kad gauname energiją iš maisto, bet iš tikro tas maistas kuriuo mes maitinamės mums atima energiją. Tad iš ko mes ją gaunam?
Virtas maistas (termiškai apdirbtas) yra nuodai. Tad iš ko mes gaunam energiją? Gal sakau iš moterų, iš saulės, o žvaigždės mumyse poetus gimdo.
Aš tai tikrai nežinau.

Unknown rašė...

Gal šiais laikais energija gaunama iš interneto?