2011 m. kovo 10 d., ketvirtadienis

Demografinės bombos

Pasaulyje vis garsiau tiksi sprogti besiruošiančios demografinės bombos. Tyliai tyliai sirpsta bombos, bet šios bombos kai sprogs ar jau sprogsta taip viską ištaškys, kad net palies ir mus, jaukią gyventi Lietuvą. Tik glušai politikai vis dar nereaguoja ir šneka savo burtažodžius, palikdami kitiems, jau po jų vargus ir kruvinus mūšius.
Arabų pasaulio įvykiai tai pirmiausia ne demokratijos trūkumas ar ekonominės problemos. Viskas prasidėjo nuo to, kad didelis musulmonų gimstamumas su daugmaž normaliomis gyvenimo sąlygomis žiauriai pagausino jaunų vyrų skaičių iki vyraujančio visuomenėje. Bet nei darbo, nei sąlygų  gyventi nedavė, davė tik internetą. Tad sprogimas.
Antra bomba tiksi Kinijoje. Dėl iš esmės teisingos vieno vaiko politikos ir ultragarso aparatūros prieinamumo Kinijoje  vis daugiau vyrų nei moterų, jaunų žmonių santykis 120-100(geriau tegu gimsta berniukas nei mergaitė). Likę be moterų 20 kiniečių neplanuoja tapti gėjais ir veršis į pasaulį moterų. Aišku pirmiausia Rusija - bet kam pasiryžusių moterų kraštas, bet po to ir kiti kraštai. Įsivaizduokite milijonus jaunų vyrų, kurie pasiryžę dantimis prasigraužti, bet susirasti  sau į žmonas moterį.
Jėga?
Lietuvoje per bejėgius ir kvailus politikus prarandamas tautos gebėjimas augti demografiniu požiūriu. Tuoj ateis laikas kai lietuviai dings. Bet šita trečioji demografinė bomba prisiminus pirmą ir antrą bombą dar skaudesnė. Tų bombų sprogimai paskandins mus čia prie Baltijos.  Tvanas?
Rašyti komentarą